Vokietijos kanclerės sveikata vėl neramina – jau trečiasis drebulio priepuolis

Vokietijos kanclerę Angela Merkel vėl ištiko drebulio priepuolis. Tai jau trečias kartas per mažiau nei mėnesį kai įtakinga politikė verčia nerimauti dėl savo sveikatos. Skubėdama išsklaidyti spėliones dėl savo būklės, kanclerė pareiškė, šiuo metu besigydanti, tačiau tikslių drebulio priežasčių neatskleidžia.

Kanclerė Angela Merkel nevalingai drebėti pradeda Berlyne, skambant nacionaliniams himnams per Suomijos premjero Antti Rinne iškilmingą priėmimą. Kanclerė nepasimeta ir nepaisant priepuolio stengiasi išlikti rami. Visgi kūno suvaldyti nepavyksta net ir sau įprastai suneriant abi rankas.

Drebulys Vokietijos lyderės neapleidžia iki pat orkestrui užbaigiant groti paskutinius himno akordus, tačiau nuo podiumo ji žengia jau tvirtai. Nors tai jau trečias toks drebulio priepuolis per mažiau nei mėnesį, po susitikimo su Suomijos premjeru A. Merkel skuba raminti dėl jos sveikatos nerimaujančius žurnalistus.

„Man viskas gerai. Neseniai sakiau, kad šiuo metu tvarkausi su tuo kas nutiko per iškilmingą prezidento Volodymyro Zelenskio pasveikinimą. Akivaizdu, kad procesas dar nebaigtas, tačiau progresas pasiektas. Turiu kurį laiką su tuo gyventi, tačiau esu sveika ir dėl manęs nereikia nerimauti", – ramino Vokietijos kanclerė.

REKLAMA

Pirmasis ir gerokai stipresnis nei paskutinis drebulio priepuolis pasak A. Merkel komandos neva kilo dėl to, kad karštą dieną kanclerės organizmas neteko daug skysčių. Visgi po savaitės prieš pat didžiojo 20-tuką suvažiavimą Japonijoje A. Merkel vėl ėmė nevalingai drebėjo.

Šį kartą pasiūlytos vandens stiklinės ji atsisakė, bet to neatšaukė ir nei vieno suplanuoto renginio. Netrukus 65-erių sulauksianti Vokietijos vadovė yra puikiaižinoma dėl savo nepriekaištingos darbo etikos ir sugebėjimo ilgas valandas dirbti per tarptautinius susitikimus. Kanclerės pareigas ji turėtų baigti 2021 metais.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2019-07-11 17:42:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oho, jau matau kaip ji 2021 metais bandys perskaityti Brežnevo stiliumi Olimpinį ženklą "OOOOO" :)))) lavonai valdo ES. Gaila.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų