Rašyti komentarą...
Jau senai einu į privačias gydymo įstaigas. Nesu turtingas ,bet jau geriau susimoku ,nei stebiu nepatenkintą savo darbu gydytoją. O apibendrinus ,ir taip reik susimokėti dažnas atvejis ,kad ir lankais valdiškoje ligoninėje .
Tai padarykit,kad visos istaigos gydymo butu sudariusios sutarti su ligoniu kasa.Kokia kose cia maisot,vieni sudare kiti ne.Tai arba nesiuskit zmoniu I gydymo istaiga kur nesudaryta sutartis.Kiek ta zmogu galit apiplesinet,duodat Kelis tyrimus, o uz kitus reikia moketi.Kokia jus Europos valstybe,gal pirma pagyvenkit kitur ir paziurekit kaip ten tvarkosi su ligoniu kasa,kiek zmones po operacijos guli ligonineje,trys dienas tai tikrai,nieks neisvaro po operacijos namo.Toks jausmas,per covida nepadare savo darbo,tai dabar operuosim ir namo,o paskui kaip bus.Kaip ir su analyzers,brangi tevyne tau apmoka kokius 3 analizus,o tu zmogau jau apsimokek visus kitus.Bloga darosi
Kurva kokios blestvos vyksta sveikatos srity.
Mes mokam mokescius ir dabar as turiu dar moketi.cia jau viršune
Plauna smegenis, kad po sveikatos reformų už gydymą teks mokėti, o mokantiems sveikatos draudimą liks nemokama paslauga -pleistro uzklijavimas (ant burnos)
Ne iš žmonių pinigus lupkit o priversti daktarus dirbt nes priprato per pandemija nieko neveikti. Prie kabinetų tuščia o pakliūti neįmanoma, pas specialistą reikia mėnesių mėnesiais laukti ir galas gali pareit belaukiant. Atostogų eina kelis kart per metus ir laksto po kurortus matai labai pavargsta nieko neveikdami. Kur žiūri ministras? Tai gal mes visi vieningai taip mokėjimo psd kaip jie mus gydo. Tegul valstybė palaukia pusmetį kol sumokesim viena įmoka nes ir mes pusmetį laukiam. Kodėl buvusį prezidentą profesorius lauke išėjęs pasitinka ir atgal iki mašinos palydi? Kuo jis geresnis už tuos žmones kurie dirba kurią BVP ir tokius visokius buvusius išlaiko? Čia vis čiudniau nei kitur normaliose šalyse buvusieji tokių privilegijų neturi.
@Gal pirma
Tai vat ,kaip ponuliai ,susimokėsite,tai mažiau vapėsite ir gydytojus kaltinsite,nes jokie valdžios sprendimai nuo jų nepriklauso...eikit dirbti,tinginiai,nes gydytojų krūvis toks,kad jums ir nesisapnavo...nepamirškite,kad pas mus laikinas pragyvenimas suteiktas karo pabėgėliams,kurie apdrausti lietuvos draudimu(vaikams nemokamai,suaugusiemsnemokamai..
Ir dar sako nemokama medicuna ,duok gydytojuinį kišenę ,susimokėk dar už tyrimus.Ir blooga situacija medicinoj.Į poliklinika Vilniuje neįmanoma prisiskambint,Žalgirio klinika elitinė ir beja nieks jos nekontroliuoja,net Sveikatos ministerija.
@Pilietė Tai neduok,kas tavęs prašo...matyt esi iš tų,kurie net nudžiūvusios smilgos nėra atnešęs,tokie daugiausiai ir reiškiasi...gėda(o už kyšio davimą,baudžiamoji atsakomybė,nepamirškit)
Algis iš Panevėžio raj.
Algis iš Panevėžio raj.
Sveikatos "ministras" ir jo patarėjai iš nieko neveikimo prisimasto kaip tik žmogelį nuskriaustų. Niekada nebalsavau, bet po šios šlykščios kokios dar nebuvo "valdžios" teks balsuoti, kad jų nei prisiminimuose nei kvapo neliktų. Kaip diena taip naujiena. Arba nupirkti žurnaliūgos ir rašo straipsnius kaip žmonės sureaguos.
Emigrantams už nieką mokėti nereikia ir nereikės, o mes veršimės diržus kol dar kvėpuojam.
Tuojau mokėsime už orą, kad kvepuoji, už lietų, kad vandens turi. Mokesčiai bus Lietuvos žmonėms.
@Audrius Labai gerai pasakei. Dar 1990 metais visi svaiciojo kad greiciau butu nepriklausoma lietuva,tada pasakiau kad teks uz viska moket net sugalvos uz ora ir lietu uz saule ir menuli. Vat ir slaukem....
Į viršų