Rašyti komentarą...
Pezat cia nesamones su tom savo kaukem,vakar i svedu laiva ilipau jokiu kaukiu,ant sienos i norvegija neliko jokios kontroles del vakcinacijosi r paciu kontrolieriu nera,o cia kazkokioj valstybej kur 10 sukriosusiu senuku,reikia ,negalima be kaukiu,debilai,nesveika nesiot kaukes
mengeles vaikaiciai turi vizija,trusikai ant veido,paskutinis mados staugsmas..
Nup pandemijos pradzios dar ta pacia kauke kesioju del akiu ir nekeisciau jos i jokia kita nes pro sia dar joks virusas neprasiskverbė....
Kaukės apsaugo pardavėjo piniginę, bet ne pilietį nuo užsikretimo.
melo ir propogandos valstybelej. Visi zino kiek tesiasi sita plandemija nei cia kokiu ventiliaciju papildomu irenge tose sovietinese mokyklose, nei infekciniu ligoniniu pastate, nei kokiu specialistu nauju parenge. Vaidinamas spektaklis su tom kaukem,vakcinom ir qr kodais, kad is ES gaut pinigus ir visus laikyt baimej.
@Gyvenam Kokį tau specialistą paregt per metus ar pusė,kai medicinos mokomasi 10-12 metų gluše tu.Kai pats tik meluoji ir vagi tai ir kitus tuo pačiu tepi.
Glušui visuomet atrodo, kad nereikia nieko - kaukių, GP, karantinų ir kitų elementarių pandeminės saugos priemonių. Glušui visada atrodys, kad jis baisi asmenybė, kurios laisves žeidžia ne pandemija, o elementarūs visuomenės apsaugos reikalavimai. Glušui visada rodysis, kad pandemija jo nelies ( na, gal - melskimės - pačia lengviausia forma, kas apskritai paneigtų bet kokią elementarios savisaugos būtinybę) vien todėl, kad jis glušas. Ne bendrapilietis, o tiesiog elementarus glušas, kuriam bendrapilietinės normos - dzn ir neprivalomos, o tik pažeidžia jo teises būti prijungtam prie plaučių ventiliacijos aparato. Tada bus kalta valdžia. Nesustabdė, neapsaugojo. Baubkim, sabotuokim ir priešinkimės. Čia kaip marksistų lozunge: visų šalių glušai - vienykitės! Bo ateis laikas, kai tas blūdas praeis ir nebebus ant ko baubti. Nuostolis. Tada dirbti reikės.
Kaukės apsaugo nuo virusų,jrigu dėvimos teisingai ir keičiamos dažnisu negu triūsikai,dėje ne mūsų daliai tautiečių tai suprast.
@Rima matei kada nors?
@virusus O tu dievą matei?
ne musu kulturos elementas
Skiepinausi tris kartus, visur dėvėjau kaukę ar respiratorių ir vistiek užsikrėčiau korona.
Gerai sakė vienas epidemiologas , kad kaukė nuo viruso saugo tiek , kiek tvora nuo uodų. Lobistai prilindo prie vyriausybės , užtat dabar tetuojamės, dėvim kaukes privalomai, kaip didžiausio režimo šaly.
Ponai medikai, daktarai, gydytojai gana gadint žmonės pradėkite dirbt kontaktinių būdu ir gydyt žmonės, o ne konsultuoti telefonu, poliklinikos tuščius. Pradėjus normaliai gydyt, o ne teikt paslaugas ir tas covidas po truputi išnyks tad nuo kalbų prie darbų Lietuvos medicina
@Algis Čia kertinis žodis gyditti o tai reiškią eiti y darbą.Tai pastaruoju metu nepraktikuojama.Viską galim atlikti kompu telefonu bet ne fiziškai.Į E sveikatą yrašiai kad konsultavai ir ligonių kasos atbašliavo o reliai tik varnelę padėjai va ir pinigėliai.Dar ilgai tasysim mazgotes ant barzdos kažkam naudinga.
Į viršų