Rašyti komentarą...
Bus tada bobutės pribuvėjos.
Mano pažįstama gimdyt vežė i Panevežį,nes Anykščiai nepriime.Situacija paprasta,nera gimdymo skiriaus.Gerai,kad laimingai baigėsi.
Jaunas šeimas skatina į regionus kraustytis, bet lygiagrečiai regionus tiesiog naukina. Ką ten regione jaunai šeimai veikti, mokyklų nėra, pramogų nėra, vaikų užimtumo nėra, darbo nėra tuoj ir gydymo įstaigų nebus. Rimtai tikite kad kažkas gyvens regionuose?
Jau dabar iš kaimo važiuoja autobusas tik šeštadieniais, o gydymo įstaigoms -nedarbo d., tai kaimui bus tik dar blogiau, deja.
Tai dėl suvarytų iš regionų gimdymų tam tikrose įstaigose dar labiau kris cezarių procento galimybė, o tai reiškia, kad operuos tik jau labai labai ekstra, kai su vaiku būsit pusantros kojos kitam pasauly. Jau dabar kiek tragedijų ir teismų dėl laiku neatliktų cezarių. Aišku sveikatos sistemai čia šiokie tokie finansiniai nuostoliai, bet kažkam begalinis skausmas ir gyvenimo tragedija.
Lietuvai noretusi ir skandinavijos lygio algu.
Kuo greiciau isnyks ta banditu vagiu nacistu rasistu lietuviu tauta tuo pasauliui bus geriau.
@Pritariu Nu pasauliui geriau, nes yra gerų darbuotojų iš Lietuvos o šiaip tai aš pritariu tamstos nuomonei ateitų užsienio valdžia ir pasikeistų viskas iš esmės.
@Pritariu Eik tu nakum vatnike i savo ruskyna ir gyvenk apsi si kes su savo tais aborigenais necivilizuotais.
Viską na ch ui uždarykit, sunaikinkit, palikit Vilnių ir Klaipėdą ir gana. Miestelius, gyvenvietes, kaimus sulygint su žeme, atiduot ūkininkams i vsio, tvarkelė! Ar taip, ar taip, bet tendencijos iš "valdžios" "darbų" tik tokios nusišviečia...
Senis grasino, kad gyvensime kaip svedijoje...... Kai reikia specialisto ar turi 50km vaziuoti del persisvietimo tai tie skandinavai savo valdzia keikia kaip lansbergius......
Nepakeičiama konservų viceministrė...o kompetencijos tik teorinės, praktikos jokios, todėl ir nusišneka.
Į viršų