REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po susitikimo su didžiųjų, COVID-19 ligonių gydymą organizuojančių ligoninių vadovais sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys kartu užsiminė, kad suvaldant viruso plitimą privalomo skiepijimo idėja dar nėra uždaryta.

Po susitikimo su didžiųjų, COVID-19 ligonių gydymą organizuojančių ligoninių vadovais sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys kartu užsiminė, kad suvaldant viruso plitimą privalomo skiepijimo idėja dar nėra uždaryta.

REKLAMA

Kaip kalbėjo ministras, prie šio klausimo dar žadama sugrįžti.

„Kaip ir visi pasiūlymai, jie dabar yra tarpinstituciniame derinime. Nieko nepasakysiu, ko nebuvo kalbėta. 

Taip, yra diskusijos, kad sveikatos apsaugos sistemoje dirbantys, socialinės rūpybos ir globos sistemoje dirbantys asmenys galbūt turėtų būti pasiskiepiję, jei norėtų vykdyti šią profesinę veiklą. Bet dar diskusija nėra baigta, tad neturiu ką daugiau komentuoti“, – kalbėjo A. Dulkys.

Neatmetė, kad gali reikėti Darbo kodekso pataisų

Portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias savaites Vyriausybė posėdyje išsižadėjo savo pirminės idėjos daliai darbuotojų pritaikyti prievolę skiepytis nuo koronaviruso.

REKLAMA
REKLAMA

„Todėl, kad pačiame projekte nebuvo aiškiai apibrėžta, apie kokius darbuotojus kalbama. Čia, matyt, yra keletas klausimų, į kuriuos reikia sau atsakyti. Ar tai yra darbo organizavimo tam tikri klausimai, dėl kurių yra pasiūlymų ir iš darbdavių, kurie norėtų turėti galimybę tokį reikalavimą nustatyti dėl savo darbo organizavimo taisyklių.

REKLAMA

Akivaizdu, kad įstatymo projektas tokios situacijos neatlieptų. Pačios formuluotės, kurios projekte buvo pasiūlytos, būtų įvairiai interpretuojamos. Mažiausiai reikėtų įvairaus interpretavimo“, – žurnalistams tuo metu kalbėjo premjerė Ingrida Šimonytė.

Todėl, jos teigimu, ministrai susitarė dar grįžti prie šio klausimo svarstymo. Neatmetama galimybė, kad tam prireiktų keisti Darbo kodeksą.

„Ar tai turėtų būti Darbo kodekso sudėtinė dalis, kuri numato tam tikrą darbo organizavimo tvarką ir darbdavio teises organizuojant darbą? Tada tai būtų kito įstatymo keitimas ir kita procedūra truputėlį kaip Darbo kodekso.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu vis dėlto būtų nutarta, kad šitame įstatyme galėtų tokios nuostatos atsirasti, tuomet prie šito klausimo būtų galima grįžti. Bet pirmiausiai, manau, reikėtų įvertinti, ar nereikėtų keisti Darbo kodekso. Labai gali būti, kad reikės tai daryti“, – sakė premjerė.

Virš 3 tūkst. atvejų

Praėjusią parą nustatyti 3058 nauji COVID-19 atvejai, mirė 28 žmonės, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas.

Tarp mirusiųjų nuo COVID-19 buvo nepaskiepytas arba paskiepytas nepilnai 21 žmogus.

Praėjusią parą 2364 žmonės paskiepyti pirmąja vakcinos doze. Iš viso per parą paskiepyti 6936 asmenys.

Šalyje praėjusią parą atlikta 16,9 tūkst. molekulinių (PGR) ir 8,6 tūkst. antigeno tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų toliau kyla ir pasiekė 1226,7 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis ūgtelėjo iki 13,2 procento.

Nuo COVID-19 ligos iki šiol iš viso Lietuvoje mirė 5544 žmonės.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 379,4 tūkst. žmonių, iš jų tebeserga 28,6 tūkst. – maždaug tūkstančiu daugiau nei ankstesnę parą.

Seimui privaloma skiepytis!Privalomi skiepai seimui! Kodel jie isriktieji? Jie nemirtingi? Ar nuodu dozes jie nenori??
Pamastykit, kuo daugiau skiepijat, tuo daugiau serga ir mirsta, pajunk logika dulki, nes jau tau baigia ir tas buves protelis baigia isdulket
kuriam laikui emigruoti, represijos vis tiek baigsis atėjus kitai valdžiai, o kita vertus ir tą marmalą po metų kitų ištirs, tada ir susimarmaliuosiu, net jau įdomu, kaip jausis mūsų žmonės pasiskiepiją po 4 ar net 6 kartus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų