Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo kaip reikiant paplušėti, kad iš Alytaus išsivežtų pergalę. Žalgiriečiai tik po dviejų pratęsimų mūšio 105:100 (26:17, 14:20, 17:14, 24:30, 14:14, 10:5) pranko vietos „Dzūkijos“ krepšininkus ir įsirašė antrą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Po mačo „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris gyrė oponentus ir savo auklėtinius bei pripažino, kad svarbiausia – pasiekta pergalė.

Lakoniškai kalbėjęs treneris nedaugžodžiavo ir gana greitai baigė konferenciją, nors vienas iš žurnalistų dar norėjo užduoti vieną klausimą.

„Sunkios rungtynės abiejose aikštės pusėse. Oponentai labai gerai atakavo krepšį. Pliusas mums šiose rungtynėse, kad suklydome tik 8 kartus, nors žaidėme du pratęsimus.

Varžovai mūsų nenustebino. Jie yra gera komanda – gali pataikyti iš toli, gali laužti jėga iš po krepšio bei atmesti kamuolius besiveržiant. Jie tai gerai kombinuoja. Du pratęsimai nėra raudona vėliava ar pavojingas signalas man, o svarbiausia, kad laimėjome rungtynes“, – teigė treneris.

M.Schilleris buvo paklaustas, kodėl nežaidė Edgaras Ulanovas ir Joffrey Lauvergne: „Ulanovas yra susižeidęs koją, tačiau jis sugrįš. Mums reikia keleto dienų ir turėsime daugiau naujienų. Joffrey neatvyko dėl asmeninių priežasčių.“

Specialistas taip pat tikino, jog komanda dar negalvoja apie Eurolygos mūšius, o ruošis artimiausiam mačui, kuris bus su Panevėžio „Lietkabeliu“.

„Kol kas, negalvojame apie būsimas Eurolygos rungtynes. Artimiausias mačas laukia su „Lietkabeliu“, todėl visas mūsų dėmesys į artėjančias rungtynes. Ir tik po jų pradėsime mąstyti apie Eurolygos kovas“, – teigė strategas.

Retą šansą mače gavo jaunasis „Žalgirio“ centras Marekas Blaževičius, kuris per 17 minučių pelnė 9 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius.

„Esu patenkintas, – krepšininko žaidimą įvertino M.Schilleris. – Manau, kad abejose aikštės pusėse jis žaidė gerai. Džiaugiuosi tiek jo intensyvumu gynyboje, tiek jėga bei nusiteikimu puolime“.