Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (16-18) nutraukė keturių nesėkmių seriją NBA lygoje, kai išvykoje 114:111 (28:28, 23:33, 31:29, 32:21) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (14-22) ekipą.

Lietuvis per 38 minutes įmetė 18 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Svečiams pirmoji mačo pusėje klostėsi nesėkmingai, nes prasidėjus trečiam kėliniui jie atsilikinėjo 51:64. Galiausiai vėliau skirtumą pavyko kiek aptirpdyti, o ketvirtąjį kėlinį pradėti spurtu 8:0 ir vėl kvėpuoti varžovamas į nugarą.

Po D. Sabonio baudos metimų ir True Holiday tolimo metimo jau „Pacers“ buvo keliais taškais priekyje.

Likus žaisti pustrečios minutės Collinas Sextonas įmetė abi baudas ir vėl „Cavaliers“ išsiveržė į priekį – 106:105.

Galiausiai Indianos ekipai pavyko surengti kelias atakas be atsako, o pergalę įtvirtino Malcolmas Brogdonas, pataikęs abu baudos metimus.

Seniai neregėtą pasirodymą surengė „Pacers“ gynėjas T.J. McConnellis,

Jis surinko 16 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir perėmė net 10 perimtų kamuolių. Iš viso jo sąskaitoje net 42 naudingumo balai.

Jam prirtrūko vos vieno perimto kamuolio iki absoliutaus NBA rekordo (11). Šis priklauso buvusiam „Nets“ gynėjui Kendallui Gillui, kuris rekordą pasiekė 1999 m. pavasarį.

T.J. McConnellis pasiekė visų laikų rekordą, perimdamas 9 kamuolius dar iki ilgosios pertraukos. Jis atliko pirmąjį trigubą dublį su perimtais kamuoliais nuo 1998-ųjų balandžio, kai tuo pasižymėjo tuomet Atlanto „Hawks“ rungtyniavęs Mookie Blaylockas.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 32 (10 rez. perd.,), Jarrettas Allenas (11 atk. kam.) ir Deanas Wade'as – po 17, Darius Garlandas 16, JaVale'as McGee 10.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29, Domantas Sabonis 18, T.J. McConnellis 16 (13 rez. perd., 10 per. kam.), Dougas McDermottas ir Mylesas Turneris – po 12.