Draugiškų rungtynių ciklą prieš olimpinės atrankos turnyrą Kaune pradėjo Slovėnijos rinktinė. Slovėnai išvykoje 94:80 (20:21, 26:19, 30:18, 18:22) be didesnių problemų parklupdė Kroatijos rinktinę.

Pirmąją rungtynių pusę laimėję slovėnai po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir atitrūko 18 taškų skirtumu (76:58) bei atgal nebesižvalgė.

Nugalėtojams šiame mače dar nepadėjo sezoną NBA baigęs Luka Dončičius ir Mike'as Tobey, tačiau gerų pasirodymų netrūko ir be jo.

Rezultatyviausiai žaidė Jaka Blažičius, per 24 minutes pelnęs 20 taškų (3/6 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/5 baudų metimų). 14 taškų pridėjo Klemenas Prepeličius, 13 – Luka Rupnikas, 11 – Zoranas Dragičius 11 (6 atk. kam.), 10 – Edo Muričius, 8 – Miha Lapornikas.

Kroatams po 11 taškų surinko Miro Bilanas (7 atk. kam.) ir Željko Šakičius (9 atk. kam., 6 rez. perd.), 10– Mario Hezonja, po 9 – Roko Rogičius ir Luka Šamaničius (7 atk. kam.).