Rusų olimpiečiai užpylė skundais žaidynių organizatorius – pasijautė tarsi viduramžiuose

„Championat“ praneša, kad Tokijo olimpiniame kaimelyje įsikūrę rusų sportininkai jau pateikė ne vieną skundą žaidynių organizatoriams dėl įvairių trūkumų.

Rusijos žiniasklaidos teigimu, kai kurie sportininkai kambariuose pasigedo televizorių, šaldytuvų ir net tualetų. Vienas iš atletų pažymėjo, kad pasijautė tarsi viduramžių Japonijoje.

Rusijos olimpinio komiteto vadovas Stanislavas Pozdniakovas patvirtino, kad pirmąją dieną kaimelyje sportininkai turėjo nemažai nusiskundimų, bet japonai į juos labai greitai sureagavo.

„Mūsų sportininkai apgyvendinti vienoje gražiausių olimpinio kaimelio vietų. Kalbant apie įsikūrimą, tai nieko nuostabaus, kad pirmąją dieną buvo įvairiausių skundų, juk tai visiškai natūralu. Svarbiausia, kad tik iškilus problemoms, organizatoriai sureaguodavo per keletą minučių.

Žinoma, olimpinio kaimelio kambariuose yra tam tikrų japonų gyvenimo stiliui ir higienai būdingų elementų. Mums kai kas atrodo neįprastai, bet tai tiesiog yra kultūriniai skirtumai. Daugelis sportininkų į tai žiūri su šypsena ir be pykčio. Kaip jau sakiau, pirmą dieną buvo nusiskundimų, bet dabar visi jaučiasi daug geriau“, – pasakojo S.Pozdniakovas. 


Rašyti komentarą...
L
Likimas
2021-07-23 08:49:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusams nesiseka? O kada jiems sekėsi?
Atsakyti
0

.
...
2021-07-22 20:21:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kam rašyti tokias nesąmones....
Atsakyti
-1

x
xxL
2021-07-23 12:12:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
ruskynas jau persikėlė į viduramžius su baudžiauninkais ir bajorais tai Japonai iš svetingumo ir pasistengė sukurti prusokų atstovams namų sąlygas :))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų