Putinas apie Ukrainos rinktinės aprangą: „Jie ignoruoja Krymo žmonių norus“

Jau vos už kelių dienų startuosiančio Euro 2020 čempionato komandos pristatė savo marškinėlius, o Ukrainos nacionalinės rinktinės atributika papiktino Rusijos politikus.

„Joma“ sukurtoje aprangoje, marškinėlių centre, pavaizduotas Ukrainos žemėlapis, kuriame įtrauktas Krymo pusiasalis. Nugaroje užrašytas šūkis „Šlovė Ukrainai!“, o viduje taip pat yra ir žodžiai „Šlovė herojams!“.

Tai sukėlė Rusijos reakciją, kuri kaltino Ukrainą politikos įtraukimu į futbolą, tačiau tai Ukraina griežtai neigia. UEFA po Rusijos skundo leido ukrainiečiams mūvėti šiuos marškinėlius Europos čempionate su viena sąlyga – jei bus pašalintas užrašas „Šlovė herojams!“. UEFA neįžvelgė problemos dėl Ukrainos geografinio silueto, o užrašas „Šlovė Ukrainai“ neformuoja politinio akcento.

Naująją ukrainiečių aprangą pakomentavo ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas: „Nieko naujo. Ukrainos valdžios pozicija dėl Krymo mums jau seniai žinoma. Jie ignoruoja Krymo žmonių norus ir taip patys pamina demokratijos principus.“

Tuo tarpu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pasidžiaugė naująją Ukrainos rinktinės apranga ir pats su ja pozavo „instagram“ sekėjams.

„Mūsų šalis yra viena ir nedaloma. Krymas – tai Ukraina“, – rašė V.Zelenskis.

Priminsime, kad Europos čempionate Ukrainos rinktinė C grupėje susitiks su Šiaurės Makedonijos, Austrijos ir Nyderlandų komandomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų