Trečią pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Devintasis šio sezono laimėjimas buvo iškovotas Gargžduose – 15-ojo turo susidūrime vietos „Banga“ buvo įveikta rezultatu 3:1 (1:0).

3-ioje turnyro lentelės vietoje žengiantys vilniečiai pirmame kėlinyje pasižymėjo kartą. Standartinės padėties metu kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Francisui Kyeremeh, kuris jį nukreipė į vartus.

Futbolininkas iš Ganos pasižymėjo ketvirtą sykį šių metų „Optibet A lygos“ pirmenybėse.

Svečiai turėjo dar ne vieną šansą padvigubinti rezultatą iki pertraukos, tačiau tą padarė 49-ąją minutę, kai kamuolys gana kurioziniu būdu nuo Hugo Videmonto atsidūrė vartų tinkle.

Vis dėlto „Banga“ nepasidavė ir atgaivino intrigą: 74-ąją minutę Simonas Urbys meistriškai išpildė baudos smūgį – buvęs „Žalgirio“ atstovas pelnė net šeštą įvartį šiame sezone.

Tiesa, žalgiriečiai netruko atstatyti turėtą pranašumą, kai baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė ir pirmuoju savo įvarčiu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi į rikiuotę grįžęs Nemanja Ljubisavljevičius.

„Žalgiris“ po 14 mačų yra iškovojęs 30 taškų, o per šešerias pastarąsias rungtynes nė sykio nelaimėjusi „Banga“ su 11 taškų žengia septinta.