„Optibet A lygoje“ šansu pakilti iš dugno pasinaudojo Gargždų „Banga“. Namuose jie 2:0 įveikė Alytaus „Dainavą“.

Įvartį 15-ąją minutę pelnė Skirmantas Rakauskas, o 74-ąją antrą pridėjo 19-metis Ignas Venckus.

Dar nepasiekus antrojo kėlinio į aikštę „Dainava“ metė Paulių Golubicką. Viena iš didžiausių Lietuvos futbolo vilčių kurį laiką nežaidė dėl traumos.

Gargždiškiams tai pirmoji pergalė šį sezoną. Dabar jie dalinasi 8-9 vietas turnyrinėje lentelėje.

„Dainava“ sezoną pradėjo su -3 taškais, tačiau sugebėjo pakilti iki 0. Visgi kitos devynios ekipos jau turi taškų savo sąskaitose, tad alytiškiai lieka dugne.