Nesėkmę Eurolygoje patyrė Milano „AX Armani“ (17/10) ekipa, namie nusileidusi Stambulo „Fenerbahče“ (16/11) klubui – 92:100 (28:24, 24:26, 17:28, 23:22).

Iki ilgosios pertraukos abi komandos sparčiai rinko taškus, o po Marko Guduričiaus klaidos tritaškiu su antrojo kėlinio sirena pasižymėjo Jeffas Brooksas (52:50). Serbas reabilitavosi trečiajame kėlinyje tolimu metimu greitoje atakoje persverdamas rezultatą – 61:60.

„Fenerbahče“ spurtą 13:0 tolimu metimu nutraukė Luigi Datome, tačiau Lorenzo Browno tritaškis su pražanga skirtumą pavertė dviženkliu – 75:65.

Milano ekipa dar kartą atsitiesė, kai po dviejų Shavono Shieldso varžovams paliko minimalų pranašumą – 82:81.

Itin skaudžiu italams tapo Nando De Colo tritaškis likus žaisti pusantros minutės – 97:88. Vinimi į šeimininkų karstą tapo Danilo Barthelio tritaškiu surinktas šimtasis svečių taškas.

Įspūdingą pasirodymą surengė Janas Vesely, per 33 minutes pelnęs 13 taškų (5/7 dvitaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius, blokavęs metimą, 2 kartus prasižengęs ir surinkęs 35 naudingumo balus.

Pirmą kartą šį sezoną „Fenerbahče“ rungtynėms Eurolygoje nebuvo registruotas Edgaras Ulanovas, to priežastis – neskelbiama. Iki šiol visus 26 mačus lietuvis pradėjo starte penkete.

Stambulo klubas išlygino tarpusavio rungtynių rezultatą, nes savo arenoje prieš „dizainerius“ krito 71:79.

„AX Armani“ dvigubą savaitę uždarys išvykos maču prieš diena ilgiau pailsėjusį Kauno „Žalgirį“, o „Fenerbahče“ vyks į svečius pas Vilerbano ASVEL.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 20, Lorenzo Brownas 18, Marko Guduričius ir Dyshawnas Pierre‘as po 15, Janas Vesely 13.

„AX Armani“: Kevinas Punteras 20, Luigi Datome 16, Shavonas Shieldsas 14, Sergio Rodriguezas 13.