Kuriozas: už keiksmažodį primenantį „bėk!“ masiškai suspenduojamos japonų „Apex Legends“ žaidimo paskyros

Nors „Apex Legends“ nenustoja dominuoti kaip vienas pagrindinių „Battle Royale“ žanro žaidimų pasaulyje, jo fanai Japonijoje susiduria su vis ta pačia problema - už žodį „bėk!“ savo kalba nuolat suspenduojamos žaidėjų paskyros.

Nuo to laiko, kai pasirodė 2019 metais, „Apex Legends“ greitai tapo viena populiariausių pirmojo asmens šaudyklių. Dabar, praėjus dvejiems metams, jis tebetraukia žaidėjus, dievinančius herojus ir puikią šaudymo mechaniką „Battle Royale“ aplinkoje.

Viena šalis, kuri šiuo „Electronic Arts“ žaidimu susidomėjo netikėtai stipriai, yra Japonija. Joje „Apex Legends“ tapo toks populiarus, jog jo direktorius Chadas Grenieris atskleidė, kad devintasis žaidimo sezonas bus skirtas būtent Japonijos auditorijai.

Tiesa, „Apex Legends“ fanai Japonijoje juo žavėtis galės tik tuo atveju, jeigu jų žaidimo paskyros nustos būti masiškai suspenduojamos.

Pastarosiomis savaitėmis socialiniuose tinkluose pasirodė ne vienas pranešimas, kuriame skelbiama, jog Japonijos žaidėjai yra suspenduojami už sakomą „nigero!“ - japonišką žodį, reiškiantį „bėk!“.

REKLAMA

Nors iš pažiūros šis žodis gali nuskambėti rasistiškai, iš tikrųjų jis turi visiškai kitą prasmę.

Sprendžiant iš „Reddit“ ir kitų soc. tinkluose skelbiamų įrašų, „Electronic Arts“ japonų paskyras suspenduoja dėl „neapykantos kalbos“ (angl. hate speech). Dėl šių nesusipratimų japonai apie „Apex Legends“ yra priverčiami pamiršti mažiausiai savaitei.


Rašyti komentarą...
b
bruh
2021-04-06 19:23:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gg japonams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų