FIBA Čempionų lygos H grupėje Vilniaus „Ryto“ (0/2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą. Po dramatiškos kovos vilniečiai svečiuose nusileido Herclijos „Bnei“ (1/1) krepšininkams rezultatu 85:90 (31:14; 13:26; 17:25; 24:25) .

„Rytas“ solidžiai pradėjo rungtynes, surengdamas įspūdingą spurtą. Varžovai daugiau nei keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, Giedriaus Žibėno auklėtiniai pirmavo 10:0. Aukšto tempo „Ryto“ krepšininkai nepaleido visą ketvirtį ir po dešimties minučių jau turėjo 17 taškų pranašumą (31:14).

Tačiau antrojo kėlinio pradžia prasidėjo keliomis klaidomis, o varžovai pasinaudoję proga surengė neįtikėtiną spurtą, skirtumas ištirpo vos iki 8 taškų (35:27). Kai jau atrodė, jog vilniečių puolimas nustojo džiuginti, taikliais tritaškiais metimais komandą apdovanojo Elvaras Fridrikssonas ir Marcusas Fosteris (43:37). Nors varžovai nenusileido ir atsakė taikliu tritaškiu metimu, „Ryto“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išsinešė 4 taškų persvarą (44:40).

Trečiajame ketvirtyje prasidėjo kova taškas į tašką. Kėlinio didvyriu tapo Gytis Radzevičius, kuris žaidė rezultatyviausiai šiame ketvirtyje. Taikliais tritaškiais metimais nudžiugino Margiris Normantas ir Benedekas Varadi, vilniečiai susikūrė tvirtesnę persvarą (59:51). Tačiau jos ilgai išlaikyti nepavyko, po kelių vilniečių klaidų varžovai surengė stiprų spurtą ir į lemiamą rungtynių kėlinį išėjo turėdami 4 taškų pranašumą.

Lemiamą ketvirtį su 4 taškų deficitu pradėję Vilniaus „Ryto“ krepšininkai ir toliau leido varžovams tolti. Situaciją ketvirtajame kėlinyje taiso Gytis Masiulis, kuris pataikydamas du taiklius tritaškius metimus sumažino vilniečių deficitą iki 4 taškų (67:71). Likus vos 3 minutėms Vilniaus „Ryto“ krepšininkai neleido varžovams per daug išsiveržti į priekį ir  kvėpavo jiems į nugarą (74:75). Iki pat rungtynių galo vyko įtemptą kova, tačiau Giedriaus Žibėno auklėtiniams nepavyko iškovoti pirmosios pergalės (90:85).

„Bnei Herzliya“: Julianas Gamble'as 24 (5 atk. kam.), Maurice'as Kempas 21, Chris Babbas 20, Quintonas Hookeris 10 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Vlietas Vanas 7, Yairas Kravitzas 6 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Rytas“: Marcusas Fosteris 24 (8 rez. perd.), Martynas Echodas 16 (6 atk. kam.), Gytis Masiulis 12, Gytis Radzevičius 11 (4 atk. kam.), Margiris Normantas 5, Evaldas Kairys 4.