Penktadienio vakarą Vilniuje vykusiose pasaulio salės futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynėse tarp Uzbekistano ir Irano žiūrovai išvydo tikrą dramą. Pergalę nuostabiose rungtynėse 9:8 iškovojo iraniečiai.

Mačas prasidėjo rezultatyviai, o po pirmojo kėlinio Iranas turėjo minimalų pranašumą (4:3). Panašus scenarijus klostėsi ir toliau.

Tiesa, iš pradžių Iranas bombardavo varžovų vartus ir netrukus jie pirmavo jau 8:4. Vis dėlto uzbechai nebuvo linkę pasiduoti bei netrukus pelnė du įvarčius.

Likus kiek daugiau nei minutei jie pelnė ir 7-tąjį įvartį, o likus 35 sek. priartėjo iki 1 įvarčio (8:9).

Paskutinėmis sekundėmis į iraniečių vartus dar galėjo būti paskirtas baudinys, bet po peržiūros teisėjai nusprendė jo neskirti, tad uzbechai prarado šansą išlyginti rezultatą.

Finalinis arbitrų švilpukas paskelbė Irano pergalę 9:8. Ketvirtfinalyje jie susikaus su Kazachstanu.