Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate užtikrintai 3:0 nugalėjo Bylefeldo „Arminia“ futbolininkus.

Mahmoudas Dahoudas 48-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Jadonas Sancho 58-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Reinieras 81-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

O Miuncheno „Bayern“ namuose net 5:1 sutriuškino „Koln“ futbolininkus.

Maximas Choupo-Motingas 18-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Robertas Lewandowskis 33-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Ellyesas Skhiri 49-ąją minutę nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2. R.Lewandowskis 65-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:1.

Serge’as Gnabry taip pat rungtynių pabaigoje pridėjo du įvarčius, o „Bayern“ klubas iškovojo užtikrintą pergalę 5:1.