„Bayern“ gynėjas įtariamas suplėšęs buvusios merginos ausį

 Miuncheno „Bayern“ klubo senbuvis Jerome‘as Boatengas po netikėtos buvusios merginos Kasios Lenhardt mirties maždaug savaitei buvo palikęs komandos stovyklą, bet tiek praėjusį savaitgalį prieš „Eintracht“, tiek antradienį prieš „Lazio“ jis jau žaidė visas 90 minučių.

Nepaisant to, J.Boatengas lengviau atsikvėpti dar negali. Pranešama, kad Vokietijoje buvo atnaujinta pernai nutraukta byla, kurioje futbolininkas buvo kaltinamas K.Lenhardt užpuolimu.

Prieš dvejus metus K.Lenhardt kreipėsi į teismą ir apkaltino J.Boatengą, jog šis ją užpuolė. Mergina tikino, kad užpuolimo metu J.Boatengas jai suplėšė ausies kaušelį. Sumaitotos K.Lenhardt ausies nuotraukos buvo pasirodžiusios ir internete, bet vėliau suskubta jas ištrinti. 2020 m. vasarą K.Lenhardt dar kartą kreipėsi į teismą, tik šį kartą – su prašymu nutraukti bylą prieš J.Boatengą.

„Byla buvo atnaujinta vasario 10 d. Šiuo metu vyksta tyrimas dėl mirties priežasties, o gauta informacija gali būti naudinga ir anksčiau nutrauktoje byloje“, – sakė Anne Leiding, dirbanti Miuncheno prokurorų biure.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų