Sunkiai startavęs, tačiau galingai antrajame kėlinyje įsibėgėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ susitvarkė su Prienų „Skycop“ ir ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių pradėjo pergalingai.

Puikiai puolime atrodę klaipėdiečiai 102:78 (17:22, 31:14, 26:21, 28:19) įveikė prieniškius ir ketvirtfinalio serijoje pirmauja 1:0. Antrosios serijos rungtynės vyks penktadienį Prienuose.

„Neptūną“ į pergalę vedė 19 taškų (9/10 dvit.) ir 29 naudingumo balus surinkęs Jerai Grantas. Jam puikiai talkino 15 taškų ir 25 naudingumo balus surinkęs Deividas Gailius.

Prieniškių gretose išsiskyrė vyriausias lygos krepšininkas Mindaugas Lukauskis. „Skycop“ kapitonas pelnė 20 taškų ir sužaidė antras rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19 (9/10 dvit., 29 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 17 (3/7 trit.), Deividas Gailius 15 (3/4 trit., 3/6 trit.), Lorenzo Williamsas 13 (5/5 metimų), Gytis Masiulis 12.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 20 (4/8 trit.), Žygimantas Janavičius 13 (4/4 dvit.), Kšištofas Lavrinovičius 11.

Pirmąjį ketvirtį 10:0 spurtu užbaigusi „Skycop“ ekipa po pirmųjų 10 minučių pirmavo 22:17.

Antrąjį ketvirtį „Neptūnas“ pradėjo savo sėkminga atkarpa ir po įspūdingo 27:7 spurto persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (44:29).

Po ilgosios pertraukos „Skycop“ dar bandė mažinti savo atsilikimą ir jis vienu metu buvo ištirpęs iki vienženklio (46:55). Į tai „Neptūnas“ atsakė spurtu 10:2 ir įgavo didžiausią iki tol turėtą persvarą – 65:48.

Arčiau varžovų nebeprisileidęs „Neptūnas“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo 17 taškų persvarą (74:57).

Ketvirtajame kėlinyje „Skycop“ intrigos atkurti nesugebėjo, o jo metu „Neptūnas“ tik padidino savo persvarą ir pradėjo triuškinti varžovus.