„Atlanto“ ir „Stumbro“ akistatoje dominavo gynyba

Kauno „Stumbras“ Lietuvos futbolo A lygoje nelaimi jau ketvirtame mače iš eilės.

Šį kartą Laikinosios sostinės klubas 10-ojo turo rungtynėse išvykoje sužaidė be įvarčių su Klaipėdos „Atlantu“ – 0:0.

Pirmame kėlinyje aktyvesni buvo svečiai. Daug problemų „Atlanto“ gynybai kėlė puolėjas Nasro Boucharebas, kuris smūgiai porą sykių vertė paplušėti vartininką Krišjanį Zviedrį.

Geriausią progą išvesti „Stumbrą“ į priekį 40-ąją minutę turėjo Antonio Belo. Andrejus Čiofu surado savo komandos draugą įkertantį į baudos aikštelę, tačiau iš dėkingos situacijos smūgiavo į virpstą.

Šeimininkai pirmoje rungtynių pusėje išsiskyrė pavojingu Vytauto Lukšos smūgiu.

Po pertraukos žaidimas išsilygino – „Atlantas“ surengė daugiau aštrių atakų ir kelis kartus buvo netoli įvarčio. Sykį po keitimo aikštėje pasirodęs Titas Vitukynas smūgiavo virš vartų, o V. Lukša greitos kontratakos metu pasiuntė kamuolį visai šalia virpsto.

Šansą išplėšti svarbią pergalę turėjo ir kauniečiai. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko N. Boucharebui, kuris vienu lietimu smūgiavo pro šalį.

Po šio mačo „Atlantas“ su 8 taškais pakilo į 6-ąją turnyro lentelėje, o 15 taškų turintis „Stumbras“ žengia laipteliu aukščiau.