Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (16-19) komanda buvo labai arti to, jog nutrauktų užsitęsusią pralaimėjimų seriją, tačiau nesėkmingai sužaista paskutinė rungtynių atkarpa to padaryti neleido – Gedimino Petrausko auklėtiniai Panevėžyje „Lietkabeliui“ (22-12) pralaimėjo 86:89 (23:24, 24:19, 21:18, 18:28).

Dar ketvirtajame kėlinyje svečiai pirmavo 12 taškų pranašumu (73:61), tačiau pergalingos persvaros išlaikyti nesugebėjo ir patyrė jau aštuntąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse paeiliui.

Šiose rungtynėse į aikštę pasvaliečių gretose grįžo mėnesį nežaidęs Gytis Sirutavičius. Tiesa, komandos kapitonas mače per daug neišsiskyrė – per vienuolika su puse minutės pelnė tris taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Svečių neišgelbėjo ir rezultatyviausios Yancy Gateso sezono rungtynės – aukštaūgis į varžovų krepšį įmetė 16 taškų.

Tuo tarpu panevėžiečių gretose debiutavo iki sezono pabaigos prisijungęs Marius Valinskas. Jaunasis krepšininkas rungtyniavo vos 6 sekundes ir niekuo nepasižymėjo.

Paskutinį kėlinį dviem taikliais metimais paeiliui pradėjo Dagoberto Pena, o pasvaliečių persvara šoko iki rekordinės atžymos – 73:61. Iškart po to paprašyta panevėžiečių minutės pertraukėlė davė vaisų – deficitas buvo sumažintas daugiau nei perpus (68:73). Netrukus iš „Pieno žvaigždžių“ pranašumo liko vos vienas taškas – 77:76.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes tolimą metimą pataikė Paulius Valinskas ir po ilgos pertraukos „Lietkabelis“ vėl išsiveržė į priekį – 82:80. Kitoje atakoje pasvaliečiai turėjo net kelis šansus pasižymėti, tačiau to nepadarė ir už tai buvo nubausti – dar vieną tritaškį pataikęs P. Valinskas, likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių, priartino savo komandą prie pergalės (85:80).

Panevėžiečiai čia pat pridėjo dvi baudas, tačiau primigusius varžovus užklupęs ir du sunkius tritaškius pataikęs Tomas Lekūnas dar priartino savo komandą (86:87). P. Valinskas vėliau pataikė dar du baudos metimus, o pratęsimą galėjęs išplėšti Jay Threatto tritaškis skriejo pro šalį.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 16, P Valinskas 13 (7 rez. perd.), Žiga Dimecas ir Saulius Kulvietis po 12, Marko Čakarevičius 11, Ikenna Iroegbu ir Jamaras Wilsonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10;

„Pieno žvaigždės“: Y. Gatesas 16 (5 atk. kam.), J. Threattas 15, Vytautas Šulskis 13, Yannickas Franke 12;