„Žalgiris“ į LKL kovas grįžo nušluodamas „Pieno žvaigždes“

Grįžo Jankūnas

Po nesėkmingos Eurolygos ketvirtfinalio serijos į „Betsafe–LKL“ kovas sugrįžęs Kauno „Žalgiris“ (27/3) pademonstravo savo jėgą Pasvalyje ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

Pustrečio mėnesio nerungtyniavusio Pauliaus Jankūno sugrįžimas buvo paženklintas triuškinančia pergale 91:67 prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16/18), kurioms tai buvo jau septintoji nesėkmė iš eilės. Pasvaliečiai ketvirtajame „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono rate dar nėra iškovoję nė vienos pergalės.

Tai buvo pirmos „Žalgirio“ rungtynėse šalies pirmenybėse nuo balandžio 10 d.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo atitinkamai 17 ir 16 taškų pelnę Aaronas White‘as ir Marius Grigonis. Pasvaliečių gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Tomas Lekūnas.

Greitus aštuonis taškus pelnęs A. White‘as padėjo „Žalgiriui“ jau pirmajame kėlinyje susikrauti dviženklį pranašumą – 18:7. Pasvaliečiai į tai atsakė spurtu 10:1 ir iškart sugrįžo į rungtynes (17:19).

Aukštesnę pavarą įjungęs „Žalgiris“ surengė spurtą 14:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (33:19). Prieš „Žalgirio“ spaudimą priešnuodžių neturėję pasvaliečiai leido kauniečiams prieš ilgąją pertrauką susikrauti 22 taškų persvarą – 54:32.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir pirmavo 77:50. Ketvirtasis kėlinys Pasvalyje buvo tik formalumas.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse neregistravo Brandono Davieso ir suteikė poilsio savo lyderiui. Tuo metu Gediminas Petrauskas yra priverstas vis dar verstis be nugaros skausmus kenčiančio Tomo Galecko.

Pasvalyje vykusiose rungtynėse rungtynių personalas susidūrė su techninėmis problemomis.

Dėl to statistika iš rungtynių, prasidėjusių 16 valandą, pasiekiama tik iš pirmojo rungtynių kėlinio.

Pilna rungtynių statistika bus pateikta ne anksčiau kaip 19 valandą vakaro.