Dortmundo „Borussia“ klubas nepasinaudojo galimybe sugrįžti į Vokietijos futbolo pirmenybių „Bundesliga“ viršūnę.

Ji namie mačą baigė be dviejų futbolininkų ir 2:4 (1:2) nusileido viena iš autsaiderių Gelzenkircheno „Schalke“ vienuolikei.

Mačas šeimininkams prasidėjo sėkmingai – 14-ąją minutę juos į priekį išvedė Mario Gotze. Vis tik netrukus sekė su „Schalke“ įvarčiai, kuriuos mušė Danielis Caligiuri (18 min., 11 m baudinys) ir Salifas Sane (28 min.).

Ta2iau ir tai nebuvo blogiausia, kas galėjo nutikti – antrajame kėlinyje „Borussia“ greitai neteko dviejų žaidėjų. 60 min. raudoną kortelę gavo Marcas Reusas, o po penkių minučių išvytas ir Marius Wolfas.

62 min. D.Caligiuri dar spėjo ir padidinti svečių persvarą iki 3:1.

Net ir likusi be dviejų žaidėjų Dortmundo ekipa sugebėjo sušvelninti rezultatą 85 min., kai pasižymėjo Axelis Witselis. Vis tik po minutės „Schalke“ atstatė dviejų įvarčių persvarą, kai pasižymėjo Breelas Embolo.

„Borussia“ su 69 taškais lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmauja Miuncheno „Bayern“ su 70 taškų, sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Iki čempionato pabaigos vos trys turai.