Vasilje Micičius visa galva pranoko Keviną Pangosą buvusių žalgiriečių akistatoje, o jo atstovaujama Stambulo „Anadolu Efes“ svečiuose pažemino „Barcelona“ krepšininkus.

Turkai išvykoje net 102:68 (26:20, 26:19, 32:18, 18:11) sumindė varžovus ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2 – 1.

„Anadolu Efes“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, bet stipriau pabėgti į priekį nesugebėjo. Lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kurį „Barcelona“ net pradėjo spurtu 6:0 ir sumažino atsilikimą iki septynių, bet tada turkai pradėjo bėgti į priekį.

Jie laimėjo atkarpą 16:0, o kėlinį pabaigė tritaškį paskutinę sekundę pataikęs V.Micičius, o rezultatas nuo 64:56 šoktelėjo iki 84:57.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tik didėjo ir buvo priartėjęs prie keturiasdešimties taškų ribos.

Nugalėtojams net 30 taškų surinko Shane’as Larkinas (5/5 dvit., 6/7 trit., 2/2 baud.). Buvęs žalgirietis V.Micičius surinko 14 (3/7 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.) bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“ ekipai Adamas Hanga surinko 13 taškų, o kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 23 minutes liko tuščias – prametė tris dvitaškius, dvi baudas ir tritaškį.