Kol kas svarbiausią sezono pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Jutos „Jazz“ klubas, kuris pralaimėjimo Hiustono „Rockets“ atveju seriją būtų pralošęs „sausai“.

Namie rungtyniavę Jutos krepšininkai svečius įveikė 107:91 (32:24, 21:23, 23:32, 31:12) ir dabar serijos rezultatas tapo 1:3 Hiustono klubo naudai.

„Jazz“ šiame mače buvo priekyje nuo pat rungtynių pradžios, tačiau pergalę įtvirtino įspūdingas ketvirtasis kėlinys, kurį komanda laimėjo 19 taškų skirtumu.

Ketvirtajame kėlinyje Hiustono klubas nepataikė nė vieno metimo iš tolimos distancijos.

Dar vieną gerą pasirodymą surengė Jamesas Hardenas, tačiau jo pastangos buvo bevaisės.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (6/12 tritaškių), Chrisas Paulas 23 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam., 2 blokai, 2/8 tritaškių), Ericas Gordonas 16 (5/10 tritaškių), P.J.Tuckeris 13 (6 atk. kam.), Austinas Riversas 5, Clintas Capela 4 (7 atk. kam., 1/6 dvitaškių).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31 (7 atk. kam.), Jae‘us Crowderis 23 (3/8 tritaškių), Ricky Rubio 18 (11 rez. perd., 1/7 tritaškių), Derrickas Favorsas 12 (11 atk. kam.), Royce‘as O‘Neale‘as 11 (11 atk. kam.).