Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje San Antonijaus „Spurs“ namuose 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) nusileido Denverio „Nuggets“ krepšininkams ir serijos rezultatas tapo lygus – 2:2.

Pralaimėjusių gretose geriausiai šio sezono rungtynes sužaidė Donatas Motiejūnas

Lietuvis ant parketo pasirodė trečiajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutės, kai šeimininkai turėjo 12 taškų deficitą (74:86).

Viso 5 minutes aikštelėje žaidęs D. Motiejūnas pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Taškų ir atkovotų kamuolių rodikliai yra geriausi jam per šešerias šio NBA sezono rungtynes.

Penktosios serijos iki 4 pergalių rungtynės bus žaidžiamos Denveryje.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 24 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Pattrickas Millsas 12, Brynas Forbesas 10, Derrickas White‘as (4 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas (9 atk. kam.) po 8.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray‘us 24 (6 rez. perd.), Torrey Craigas 18 (5/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), Willas Bartonas 12, Monte Morrisas 11 (5 atk. kam.).