Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Utenos „Juventus“ komanda (14-18) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Žydrūno Urbono auklėtiniai svečiuose 87:55 (21:14, 23:19, 19:9, 24:13) įrodė pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus (5-27).

Nugalėtojus į priekį vedęs T. Dimša per 23 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus. 12 taškų pridėjo Kenny Gainesas.

Kėdainių klubas vėl nerado laimės atakuodamas iš toli. Tikslą pasiekė viso labo 1 tritaškis iš 24 (4 proc. taikl.). D. Dimavičiaus auklėtiniai iš žaidimo pataikė 20 metimų iš 66 (30 proc. taikl.).

„Juventus“ susitikimo metu atliko 19 rezultatyvių perdavimų, kai „Nevėžis“ – vos 5.

„Nevėžis“: Martinas Junakovičius 20, Gabrielius Maldūnas 12, Valdas Vasylius 6, Nikita Balašovas 4.

„Juventus“: Tomas Dimša 23 (7 atk. kam., 29 n.b.), Kenny Gainesas 12, Martinas Gebenas 11 (8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 10.

Tuo metu Alytuje 15 taškų deficitą panaikinusi vietos „Dzūkija“ 75:70 (12:22, 17:18, 24:17, 22:13) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir pratęsė pasvaliečių pralaimėjimų seriją iki keturių.

Likus žaisti kiek daugiau negu minutę Tomas Lekūnas prametė sudėtingą dvitaškį, o E. Brownas smeigė tolimą tritaškį ir likus žaisti 30 sekundžių „Dzūkija“ jau pirmavo 71:70. Kitoje aikštės pusėje tas pats T. Lekūnas prametė dar kartą, o E. Brownas baudų metimais įtvirtino alytiškių pergalę (75:70).

Rungtynių didvyriu tapęs E. Brownas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 25 taškus. Nuo suolo pakilęs legionierius pataikė keturis tritaškius iš alytiškių septynių.

„Jaučiausi gerai po ilgosios pertraukos. Man varžovai leido mesti, o aš tokius metimus treniruojuosi, pasitikėjau savimi ir pataikiau“, – po susitikimo apie lemiamą tritaškį kalbėjo E. Brownas.

„Dzūkija“: Elija Brownas 25 (4/7 trit., 9/9 baud., 25 n.b.), Egidijus Dimša (8 atk. kam., 23 n.b.) ir Paulius Petrilevičius (12 atk. kam.) po 10, Paulius Danisevičius 8 (1/5 trit.).

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22 (4/8 trit., 10 atk. kam., 31 n.b.), Jay Threattas 13, Yancy Gatesas 10, Žygimantas Skučas 9 (9 atk. kam.).