Trečią nesėkmę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamose varžybose patyrė Indianos „Pacers“ klubas.

Domanto Sabonio atstovaujama komanda namuose 96:104 (28:41, 33:18, 12:21, 23:24) suklupo prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių „Pacers“ atsilieka 0:3, bei balansuoja ties iškritimo riba.

Geriausias šios serijos rungtynes sužaidęs D. Sabonis ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 12 taškų (2/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Pirmajame dvikovos kėlinyje „Pacers“ praleido net 41 tašką – tai naujas klubo pirmo ketvirčio antirekordas per visą atkrintamųjų istoriją.

„Pacers“: Tyreke'as Evansas 19 (4/6 tritaškiai), Bojanas Bogdanovičius 15 (2/8 tritaškiai), Mylesas Turneris 13 (1/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 12, Thaddeusas Youngas (9 atk. kam.) ir Wesas Matthewsas po 11.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 23 (4/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), Kyrie Irvingas 19 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 18 (7 atk. kam.), Alas Horfordas 16 (8 atk. kam.), Marcusas Morrisas 11 (7 atk. kam.).