Antrą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ komanda su Donatu Motiejūnu.

Teksaso valstijos klubas namuose 118:108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24) nugalėjo antroje vietoje reguliarųjį sezoną baigusius Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Spurs“ ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

D. Motiejūnas ant parketo praleido 4 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai) ir atkovojo kamuolį.

Karjeros rungtynes sužaidė ir gana netikėtu „Spurs“ ekipos lyderiu tapo gynėjas Derrickas White'as. 24-erių metu krepšininkas per 33 minutes pelnė net 36 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“: Derrickas White'as 36 (14/17 dvitaškiai), DeMaras DeRozanas 25, LaMarcusas Aldridge'as 18 (11 atk. kam.), Rudy Gay'us 11 (10 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Beasley 20 (5/6 tritaškiai, 9 atk. kam.), Paulas Millsapas 14,... Jamalas Murray'us 6.