Gerą sportinę formą įgavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (20/11) į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės ir pakartojo šio sezono savo rezultatyvumo rekordą.

„Šiaulių“ ekipą (5/27) 101:81 (28:23, 28:30, 31:16, 12:14) užtikrintai įveikę panevėžiečiai iškovojo jau antrą triuškinamą pergalę šią savaitę. Prieš keturias dienas „Lietkabelis“ 101:60 nušlavė Kėdainių „Nevėžį“ ir iškovojo didžiausią sezono pergalę.

Po šio pralaimėjimo „Šiaulių“ ekipai liko jau tik teoriniai šansai prasibrauti į atkrintamąsias varžybas. „Šiauliams“ liko jau tik penkios rungtynės reguliariajame sezone, o nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (10/20) jie atsilieka keturiomis pergalėmis.

Puikų puolimą nuo pirmųjų minučių demonstravęs „Lietkabelis“ jau po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:23. Antrajame kėlinyje panevėžiečiai surengė spurtą 13:4 ir po jo įgijo 16 taškų persvarą – 45:29.

Vis dėlto geriau ketvirtį užbaigę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki vienženklio (51:58).

Trečiąjį kėlinį „Lietkabelis“ laimėjo beveik dvigubai (31:16) ir prieš lemiamą ketvirtį išsprendė beveik visus klausimus bei pirmavo 89:67.

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo jau tik formalumas, kurio metu „Šiauliams“ savo deficito ženkliai sumažinti nepavyko.