Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose patyrė antrą nesėkmę iš tiek pat bandymų.

Indianos klubas išvykoje 91:99 (33:29, 17:23, 29:16, 12:31) nusileido vietos „Celtics“.

Serijoje iki keturių pergalių D. Sabonio komanda atsilieka 0:2, dabar dvejos rungtynės vyks „Pacers“ teritorijoje.

Dvikova vyko itin atkakliai, tačiau ketvirtajame kėlinyje prasidėjo visiškas „Pacers“ subyrėjimas. Komanda viso pelnė 12 taškų, į savo krepšį praleido 31 ir per lemiamą ketvirtį išsvaistę dviženklį pranašumą krito 8 taškų skirtumu.

D. Sabonis per 22 minutes sužaidė vieną sunkiausių savo mačų, o aikštelę paliko viso surinkęs 1 tašką (0/1 met., 1/2 baud.), atkovojęs 5 ir perėmęs 2 kamuolius bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Į Pergalę Bostono ekipą vedė 36 metimus atlikęs ir 21 jų pataikęs Kyrie Irvingas, pralaimėtojų gretose geriausiai sekėsi Bojanui Bogdanovičiui.

Trečios serijos rungtynės vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 37 (15/26 met., 6/10 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 26 (11/20 met.), Gordonas Haywardas 13 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 23 (9/21 met., 8 atk. kam., 4 per. kam.), Thaddeusas Youngas 15 (3 per. kam.), Darrenas Collisonas ir Tyreke‘as Evansas po 13 taškų.