Trečiadienio vakarą Europos stadionuose paaiškėjo likusieji du UEFA Čempionų lygos pusfinalių dalyviai.

Atsakomose ketvirtfinalio rungtynėse „Man City“ futbolininkai namuose 4 – 3 nugalėjo „Tottenham“, bet nepateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Anglijos čempionai pirmąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo 0 – 1. Mančesteryje lijo įvarčiais – per 21-ą minutę jų pelnyta net 5.

Raheemas Sterlingas jau 4-ą minutę išvedė į priekį stadiono šeimininkus, tačiau netrukus dviem įvarčiais iš eilės prabilo „Tottenham“ futbolininkas Heung-Min Sonas (7 ir 10 min.).

Iškart tada rezultatą lygino Bernando Silva (11 min.), o kiek vėliau R.Sterlingas (21 min.) dar kartą vedė „Man City“ į priekį.

Antrajame kėlinyje Sergio Aguero (59 min.) po greitos kontratakos mušė preciziškai tikslų smūgį į svečių vartus.

„Man City“ tokio rezultato (4 – 2) būtų užtekę norint patekti į pusfinalį.

Visgi, Fernando Llorente (73 min.) įvartis grąžino persvarą dviejų rungtynių rezultate „Tottenham“.

Pačioje dvikovos pabaigoje R. Sterlingas (90+3) mušė trečią kartą šiose rungtynėse ir pakėlė į euforiją „Man City“ gerbėjus, tačiau VAR sistemą peržiūrėję teisėjai fiksavo nuošalę.

Kitose ketvirtfinalio rungtynėse „Liverpool“ išvykoje 4 – 1 nugalėjo FC „Porto“.

Anglijos klubas pirmą akistatą namuose laimėjo 2 – 0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sadio Mane (26 min.), Mohamedas Salah (65 min.), Roberto Firmino (77 min.) ir Virgil van Dijkas (84 min.).

Vienintelį įvartį stadiono šeimininkams mušė Ederas Militao (69 min.).

Pusfinaliuose Amsterdamo „Ajax“ kovos su „Tottenham“, o „Barcelona“ prieš „Liverpool“.