Naują karjeros etapą pradėjęs Donatas Motiejūnas ketvirtadienį debiutavo šių metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose, bet San Antonijaus „Spurs“ patyrė nesėkmę ir serijos rezultatas tapo lygus.

Teksaso klubas svečiuose 105:114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39) nusileido Denverio „Nuggets“, kurio trenerių štabe dirba trys lietuviai.

D. Motiejūnas aikštelėje pasirodė tuomet, kai rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Aukštaūgis žaidė 1:15 minučių, ir per šią trumpą atkarpą pelnė 2 taškus (1/2 dvit.).

Pergalė Denverio klubas užsigarantavo ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavęs 8:0. Per likusias beveik 2 minutes San Antonijaus ekipa intrigos grąžinti nebespėjo.

Geriausiai D. Motiejūno komandoje sekėsi DeMarui DeRozanui, nugalėtojų gretose spindėjo Jamalas Murray ir Gary Harrisas. Tiesa, vertėtų išskirti dar vieną įspūdingą Nikola Jokičiaus pasirodymą:

Spurs“: DeMaras DeRozanas 31, LaMarcusas Aldridge‘as 24, Derrickas White‘as 17, Marco Belinelli 8, Jakobas Poeltlas, Rudy Gay, Patty Millsas ir Brynas Forbesas po 5. „

Nuggets“: Jamalas Murray 24, Gary Harrisas 23, Nikola Jokičius 21 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 20, Monte Morrisas 11, Malikas Beasley 8.

Trečias serijos mačas vyks San Antonijo mieste.