Amsterdamo „Ajax“ klubas UEFA Čempionų lygoje pateikė dar vieną staigmeną.

Antradienio vakarą atsakomose ketvirtfinalio rungtynėse Nyderlandų ekipa išvykoje 2 – 1 palaužė Turino „Juventus“, bei žengė į turnyro pusfinalį.

Pirmasis šių komandų mūšis Amsterdame baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Stadiono šeimininkai pirmavo po 28-ąją minutę Cristiano Ronaldo pelnyto įvarčio.

Portugalas mušė penkis paskutinius „Juventus“ įvarčius šiame Čempionų lygos sezone.

Visgi, „Ajax“ futbolininkas Donny van de Beekas (34 min.) netrukus išlygino rezultatą.

Antro kėlinio viduryje svečių ekipos žaidėjas Matthijs de Lightas persvėrė rezultatą „Ajax“ naudai, bei savo komandai padovanojo kelialapį į pusfinalį.

Primename, kad varžybų aštuntfinalyje „Ajax“ iš tolimesnės kovos eliminavo ir čempionų titulą gynusius Madrido „Real“ futbolininkus.

Kitoje ketvirtfinalio dvikovoje intrigos buvo kur kas mažiau.

Namuose žaidę „Barcelona“ futbolininkai 3 – 0 sudaužė Mančesterio „United“, bei užtikrintai žengė į pusfinalį.

Pirmąją šių komandų dvikovą Anglijoje 1 – 0 taip pat laimėjo katalonai.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Lionelis Messi (16 ir 20 min.), vieną – Philippe Coutinho.

Likę du atsakomieji ketvirtfinalio susitikimai įvyks trečiadienio (balandžio 17 d.) vakarą.

„Barcelona“ - „Man Utd“ 3 – 0 (bendras rezultatas 4 – 0)

Pirmoji šių komandų akistata Mančesteryje baigėsi „Barcelona“ triumfu 1 – 0. Vadinasi, katalonams kelią į pusfinalį atvertų ir lygiosios.

Jeigu „Man Utd“ šiame mače pelnys 2 ir daugiau įvarčių, tada „Barcelona“ privalės laimėti bent dviejų įvarčių skirtumu.

16 min. (ĮVARTIS) Lionelis Messi pelnė pirmąjį dvikovos įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

20 min. (ĮVARTIS) Dar vienas L. Messi įvartis pasiuntė „Man Utd“ į nokautą. Anglijos klubui po šio epizodo reikėjo pelnyti tris įvarčius be atsako.

61 min. (ĮVARTIS) Philippe‘as Coutinho įkalė paskutinį vinį į „Man Utd“ karstą.

„Juventus“ - „Ajax“ 1 – 2 (bendras rezultatas 2 – 3)

Amsterdame vykusi pirmoji šios ketvirtfinalio poros akistata baigėsi lygiosiomis 1 – 1, todėl dvikovos laimėtojai užsitikrins kelialapį į pusfinalį.

Jeigu „Ajax“ išvykoje muš bent du įvarčius, tada juos tenkintų ir lygiosios.

28 min. (ĮVARTIS) Cristiano Ronaldo pelnė jau penktąjį iš eilės „Juventus“ įvartį UEFA Čempionų lygoje, bei išvedė savo ekipą į priekį.

35 min. (ĮVARTIS) „Ajax“ žaidėjas Donny van de Beekas atstatė pusiausvyrą rungtynėse.

67 min. (ĮVARTIS) Matthijs de Lightas įmušė antrą šių rungtynių įvartį į „Juventus“ vartus ir priartino „Ajax“ klubą prie dar vienos staigmenos.