Filadelfijos „76ers“ trečią kėlinį laimėjo net 51:23 ir sutriuškinę Bruklino „Nets“ išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Benas Simmonsas surinko trigubą dublį ir atvedė šeimininkus į pergalę 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36).

Australas pelnė 18 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių. 23 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Joelis Embiidas, Tobiasas Harrisas surinko 19, JJ Redickas 17, o buvęs žalgirietis Bobanas Marjanovičius per 18 minučių pelnė 16 taškų, sugriebė 8 kamuolius ir blokavo metimą.

„Nets“ komandai Spenceris Dinwiddie pelnė 19, D’Angelo Russellas 16 taškų. Dabar serija keliasi į Brukliną, kur bus žaidžiamos artimiausios dvejos rungtynės.