Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias Indianos „Pacers“ su Domantu Saboniu pradėjo skaudžia nesėkme.

Lietuvio klubas išvykoje sužaidė tragišką kėlinį ir 74:84 (20:20, 25:18, 8:26, 21:20) nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje Indianos komanda viso pataikė tris dvitaškius metimus, jį pralaimėjo 18 taškų skirtumu ir atsitiesti per likusį laiką nebespėjo.

D. Sabonis aikštelėje praleido 28 minutes, pataikė trečdalį savo metimų iš žaidimo ir viso pelnė 7 taškus (3/9 dvit.).

Kartu aukštaūgis atkovojo 9 kamuolius, pataikė vieną baudos metimą, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė bei 2 suklydo.

Komandos dar kartą varžysis Bostone, vėliau dvejos rungtynės vyks D. Sabonio kompanijos teritorijoje.

„Celtics“: Marcusas Morrisas ir Kyrie Irvingas po 20, Jaysonas Tatumas 15, Gordonas Haywardas ir Alas Horfordas (11 atk. kam.) po 10.

„Pacers“: Cory Josephas 14, Bojanas Bogdanovičius 12, Tyreke’as Evansas ir Wesley Matthewsas po 8, Thaddeusas Youngas ir Domantas Sabonis po 7.