Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio vakarą buvo sužaistos dvejos rungtynės. Daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukusi „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ dvikova baigėsi nelengva šeimininkų pergale.

„Liverpool“ svečius iš Londono namuose įveikė 2:0 (0:0). Abu įvarčiai krito vienas po kito, juos skyrė vos dvi minutės.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo atsargiu ir gynyba paremtu futbolu, tačiau antrajame staigiai prabilo „raudonieji“.

51-ą minutę būsimus nugalėtojus į priekį išvedė Jordano Hendersono perdavimą apdirbęs Sadio Mane (1:0), o 53-ą įspūdingu smūgiu pervarą padidino Mahommedas Salah (2:0).

Per likusį laiką svečiai turėjo kelias puikias progas pelnyti įvartį, tačiau to padaryti nepavyko. Kartą Edeno Hazardo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, kitas progas likvidavo „Liverpool“ vartininkas Alissonas.

Po šios pergalės „Liverpool“ kyla į pirmą vietą (85 tšk.), jie lenkia taip pat pergalę iškovojusius „Manchester City“ (83 tšk.) futbolininkus.

Tiesa, „Man City“ dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

Pergalę „miestiečiai“ nesunkiai iškovojo Londone, kur 3:1 (1:0) įveikė vietos „Crystal Palace“.

Du įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas, kartą pasižymėjo Gabrielis Jesusas.

Pralaimėjęs „Chelsea“ klubas lieka 4 vietoje (66 tšk.), „Crystal Palace“ žengia 13-oje vietoje (39 tšk.).