„Lietkabelis“ pasiekė didžiausią sezono pergalę

Panevėžio „Lietkabelio“ (19/11) komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę, namuose 101:60 (23:23, 24:17, 27:13, 27:7) nepalikdama vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (4/26).

Tuo tarpu kėdainiškiams tai – didžiausiu skirtumu patirtas sezono pralaimėjimas, tapęs jau dvyliktuoju paeiliui „Betsafe–LKL“.

Ilgesnės pralaimėjimų serijos šį sezoną „Betsafe–LKL“ dar nėra turėjusi nė viena komanda, tuo tarpu „Nevėžiui“ tai blogiausia atkarpa nuo 2016 m. pavasario, kai komanda klupo 13 sykių iš eilės.

Du kėlinius „Nevėžis“ laikėsi pernelyg neatsilikdamas nuo varžovų, bet lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Nors trečio kėlinio viduryje komandas dar skyrė 6 taškai (57:51), būtent tada „Lietkabelis“ spurtavo, pelnydamas 13 taškų paeiliui: šeimininkai kūrė efektingus dėjimus bei blokus, tuo tarpu „Nevėžis“ klydo bei šaudė metimus pro šalį.

Taip atotrūkis ėmė augti ir tapo triuškinančiu (82:55), o Ike’as Iroegbu padėjo skirtumą išauginti iki 30 taškų – 87:57. Puolime jokių ginklų neatradusi „Nevėžio“ komanda nebeturėjo šansų pagerinti savo situacijos.

Paulius Valinskas pelnė 22 taškus ir pasiekė savo rezultatyvumo rekordą „Betsafe–LKL“. 18 taškų pridėjo ir 7 kamuolius atkovojo I. Iroegbu, 17 įmetė Donatas Tarolis (8 atk. kam., 7/8 dvit., 32 n.b.)

„Nevėžiui“ 24 taškus surinko Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.), pagerinęs ir asmeninį naudingumo rekordą (32 n.b.). Taip pat po 10 taškų pelnė Martinas Junakovičius (8 rez. perd.) bei Valdas Vasylius.