Lemiamu metu pabudęs Vilniaus „Rytas“ (23-7) neįtikėtinai laimėjo trilerį Utenoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 92:87 (24:22, 14:22, 20:26, 34:17) palaužė vietos „Juventus“ (12-18) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje sostinės klubas dar atsilikinėjo 68:82, tačiau rungtynes pabaigė laimėta atkarpa 24:5 bei šventė dramatišką pergalę.

Nuo pirmųjų minučių atkakliai favoritams į atlapus kibę uteniškiai po ilgosios pertraukos spurtavo 6:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 50:40, o trečiojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 15 taškų – 68:53.

Paskutiniajame ketvirtyje „Rytas“ kurį laiką toliau neturėjo priešnuodžių varžovų išpuoliams, ypač tritaškiams, todėl deficitas pradėjo mažėti tik likus žaisti penkias minutes.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai per tris minutes spurtavo 13:0 ir pasivijo 81:82. Marius Runkauskas tuomet smeigė tritaškį (85:81), bet „Rytas“ dar prieš prasidedant paskutinei minutei išlygino rezultatą 85:85.

Prasidėjus paskutinei minutei tritaškiu „Rytą“ į priekį išvedė Derekas Needhamas (88:85), o likus žaisti 26 sekundes į Dovio Bičkauskio dvitaškį baudų metimais atsakė D.J. Seeley – 90:87.

Lemiamos uteniškių atakos metu Marius Runkauskas prametė iš toli bei nerealizavo baudų metimų, o Vilniaus ekipos pergalę įtvirtino du Artiomo Parachovskio baudų metimai.