Užtikrintą pergalę po atkaklios kovos Prancūzijos čempionate iškovojo Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL komanda. Lietuvis gavo daug žaidybinio laiko ir aikštelėje darė praktiškai viską.

ASVEL išvykoje 82:73 (14:16, 17:18, 29:19, 22:20) nugalėjo Šalono „Reims“ klubą.

Pergalę Vilerbano komandai garantavo pavyzdingai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį būsimi nugalėtojai laimėjo 10 taškų skirtumu.

M. Kalnietis aikštelėje praleido 28 minutes ir per šį laiką spėjo pelnyti 4 taškus, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Viso lietuvis surinko 7 naudingumo balus.

ASVEL į pergalę vedė beveik visų rungtynių metu dominavęs ir 25 taškus pelnęs A.J.Slaughteris.

Tai buvo 21-oji M. Kalniečio klubo pergalė vietinėse pirmenybėse. ASVEL Prancūzijoje yra pralaimėjusi šešiskart.