Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įsibėgėjo 34-asis turas. Vėliausiai vykusiose rungtynėse sunkią ir itin svarbią pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas, realizavęs du 11 metrų baudinius.

„Man Utd“ namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) palaužė Londono „West Ham“.

Nors prieš prasidedant rungtynėms ryškiu favoritu buvo laikomas būtent Mančesterio klubas, vaizdas aikštėje toli gražu neatspindėjo galutinio rezultato.

Greitą įvartį 19-ą minutę pelnę šeimininkai netrukus žaidimo kontrolę perleido Londono komandai, kuri kūrė vieną po kitos progas išlyginti rezultatą.

Vis tik, iki ilgosios pertraukos rezultatas išliko 1:0, bet antrajame kėlinyje „West Ham“ spaudimas tik dar labiau išaugo.

Gerą svečių žaidimą vainikavo 49-ą minutę Felipe Andersono pelnytas įvartis (1:1).

Tiesa, „West Ham“ ir toliau demonstravo kokybišką futbolą, kartą pataikė į vartų konstrukciją, bet sėkmė šįkart šypsojosi ne jų pusėn.

Besibaigiant rungtynėms, 80-ą minutę, svečiai iš Londono užsidirbo ir antrą 11 metrų baudinį į savo vartus.

Abu juos „Man Utd“ gretose užtikrintai realizavo Paulis Pogba.

Po šios pergalės „Raudonieji velniai“ šoktėli į 5 vietą, tačiau kova dėl patekimo į kitų metų UEFA Čempionų lygą vis dar vyksta itin aršiai.

„West Ham“ savo ruožtu po pralaimėjimo lieka 11-oje vietoje.