Lietuvos vyrų regbio rinktinė patyrė trečią nesėkmę Europos čempionato "Trophy" diviziono turnyre. Lietuvos regbininkai šeštadienį išvykoje 24:34 (17:24) pralaimėjo Šveicarijos komandai.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir rezultatyviai. Šveicarai pirmi surengė rezultatyvią ataką, bet Martynas Lianzbergas pelnė pirmus penkis taškus ir mūsiškiams. Donato Vilimavičiaus realizacijos smūgis buvo netikslus, todėl lietuviai atsiliko 5:7. V4liau šveicarai baudė lietuvius už pražangas ir atliko tris tikslius baudos smūgius (5:16). Vėliau šeimininkai dar labiau nutolo (5:21), bet pirmojo kėlinio pabaigoje žeminimus pelnė lietuviai Matas Miežys ir Donatas Vilimavičius, o įpusėjus mačui Lietuvos rinktinė atsiliko 17:24.

Antrajame kėlinyje lietuviai surengė keletą pavojingų atakų, bet pritrūko sėkmingos baigiamosios fazės. Vėliau lietuviai buvo gavo du pašalinimus, o vieną sykį šveicarams buvo įskaitytas techninis žeminimas. Nors lietuviai net ir žaisdami mažumoje po Domanto Bagužio atakos sumažino atsilikimą, išplėšti pergalės nebepavyko.

Su 5 taškais lietuviai liko penktoje vietoje, o šveicarai su 12 taškų pakilo į trečiąją poziciją. Paskutines ciklo rungtynes lietuviai žais birželio 8 dieną Panevėžyje su Nyderlandais.