Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjusiame 2019 metų pilno kontakto (kiokušin) karatė Europos čempionate Lietuvos sportininkai jau rytinėje šeštadinio varžybų dalyje iškovojo pirmuosius apdovanojimus.

Moterų katos rungtyje Raminta Makackaitė užėmė antrąją vietą, o Diana Mačiūtė ir Justina Zykutė pasidalino trečiąją poziciją.

Pirmąja Europos čempione tapo belgė An Driesens-Polimeno.

Vyrų katos rungtyje lietuvių trijulei Artūrui Zavalnui, Matui Jonauskui ir Edvinui Kolmogorovui nepavyko įveikti pirmo etapo barjero, o Europos čempiono titulu džiaugėsi ukrainietis Jaroslavas Kovalčukas. Antroji vieta atiteko lenkui Konradui Kozubowskiui, o trečiąją pasidalino jo tautietis Filipas Szelleris ir šveicaras Cirilas Bachli.

Ryte Europos čempionato šeštadienio varžybų dalyje taip pat vyksta moterų svorio kategorijų iki 50 kg, 50-55 kg ir 55-60 kg bei vyrų svorio kategorijų iki 65 kg ir 65-75 kg atrankos varžybos. Čempionato atidarymo ceremonija, parodomosios kovos, pusfinaliai bei finalai prasidės 16.30 val.

Balandžio 14-ąją rungsis moterų 60-65 kg ir virš 65 kg bei vyrų 75-85 kg, 85-95 kg ir virš 95 kg svorio kategorijų dalyviai. Čempionato atidarymo ceremonija, parodomosios kovos, pusfinaliai bei finalai prasidės 15 val.