Bulgarijos mieste Sofijoje vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės II etapo moterų varžybų finale sėkmė lydėjo Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę.

Po beveik metų pertraukos dėl traumos į tokio lygio varžybas grįžusi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 2-ją vietą, bei iškovojo sidabro medalį.

Kita lietuvė Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė galutinę 12-ąją vietą.

Prieš lemiamą rungtį pirmavo M. Oteiza (843), antra buvo V. Silkina (822), o trečia F.Summers (794).

L. Asadauskaitė buvo nukritusi į 15-ą vietą, tačiau nuo bronzos ją skyrė vos 21 sek., o dar laukė lietuvės mėgstamiausia kombinuota rungtis, kuriai pasibaigus ji pakilo į galutinę antrąją vietą.

Aukso medalį iškovojo M.Oteiza, kuri viso surinko 1352 taškus, bei 15 sek. aplenkė L. Asadauskaitę (1337). Bronza atiteko A.Sotero (1332 tšk.).

G.Venčkauskaitė (1306) taip pat spindėjo kombinuotoje rungtyje ir iš 27-os vietos šoktelėjo į 12-ą.