Trečiadienio vakarą Europos stadionuose sužaisti likę UEFA Čempionų lygos pirmieji ketvirtfinalio mūšiai.

Principinėje dvikovoje Mančesteryje vietos „United“ 0 – 1 nusileido „Barcelona“ futbolininkams.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo įskaitytas stadiono šeimininkų gynėjui Luke‘ui Shaw (12 min.), kuris įsimušė į savus vartus.

Dvikovos arbitras italas Gianluca Rocchi pradžioje užfiksavo nuošalę, tačiau pasitaręs su savo asistentais įvartį įskaitė.

Tuo metu Amsterdamo „Ajax“ vienuolikė namuose sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su Turino „Juventus“ klubu.

Įvartį į savus vartus žiūrėkite:

Svečiai iš Italijos pirmieji išsiveržė į priekį po Cristiano Ronaldo įvarčio (45 min.), tačiau pačioje antro kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Davidas Neresas (46 min.).

UEFA Čempionų lygos varžybose C. Ronaldo pelnė visus keturis paskutinius „Juventus“ įvarčius.

Atsakomieji ketvirtfinalio mūšiai bus sužaisti kitą savaitę – balandžio 16-17 dienomis.

Mančesterio „United“ - „Barcelona“ 0 – 1

12 min. (ĮVARTIS) „Barcelona“ puolėjas Luisas Suarezas pasiuntė kamuolį į stadiono šeimininkų vartus. Dvikovos arbitras pradžioje fiksavo nuošalę, tačiau pasitaręs su asistentais galiausiai įskaitė įvartį.

Kiek vėliau urugvajiečio įvartis buvo įskaitytas „Man Utd“ gynėjui Luke‘ui Shaw, kuris įsimušė į savus vartus.

18 min. Pirmoji geltona kortelė – įspėtas „Barcelona“ žaidėjas Sergio Busquetsas.

19 min. L. Shaw ir vėl pasižymėjo iš neigiamos pusės – šįkart prieš savo veidą jis išvydo geltoną kortelę.

29 min. Mančesterio klubo gynėjas Chrisas Smallingas skubėjo prie kamuolio, kuris skriejo „Barcelonos“ lyderio Lionelio Messi link. Šis nematė artėjančio anglo, kuris petimi vožė L.Messi į veidą.

Netrukus iš argentiniečio nosies ir akies prapliupo kraujas, tačiau jis tęsė dvikovą.

71 min. svečių saugas Arturo Vidalis įspėtas geltona kortele.

76 min. Geltona kortele nubaustas „Man Utd“ žaidėjas Jesse Lingardas.

86 min. Įspėjimo sulaukė dar vienas stadiono šeimininkų atstovas – C. Smallingas.

Amsterdamo „Ajax“ - Turino „Juventus“ 1 – 1

41 min. Amsterdamo „Ajax“ futbolininkas Nicolas Tagliafico įspėjamas geltona kortele.

45 min. (ĮVARTIS) po traumos į rikiuotę grįžęs Cristiano Ronaldo nuginklavo varžovų vartininką Andre Onaną.

46 min. (ĮVARTIS) pačioje antro kėlinio pradžioje „Ajax“ išlygino rezultatą. Stadiono šeimininkų gretose pasižymėjo puolėjas Davidas Neresas.

55 min. „Ajax“ saugas Frenkie de Jong nubaustas geltona kortele.

71 – 90 min. Per likusį laiką komandos įvarčių nepelnė, tačiau buvo įspėti „Ajax“ žaidėjai Lasse Schoene (71 min.) ir Jurgenas Ekkelenkampas (90 min.), bei „Juventus“ saugas Miralemas Pjaničius (83 min.).