UEFA Čempionų lygoje sužaisti pirmieji ketvirtfinalių mačai – „Liverpool“ namie užtikrintai įveikė „Porto“, tuo tarpu Londono „Tottenham Hotspur“ dėl traumos neteko savo žvaigždės Harry Kane’o, bet parklupdė poros favoritę Mančesterio „City“.

„Liverpool“ 2:0 (2:0) įveikė portugalų „Porto“ po dviejų greitų įvarčių pirmame kėlinyje. Situaciją aikštėje užtikrintai kontroliavusius Jurgeno Kloppo auklėtinius jau 5-ąją rungtynių minutę į priekį išvedė Naby Keita. 26-ąją minutę rezultatą padvigubino Roberto Firmino.

Tuo tarpu Londono „Tottenham“ 1:0 (0:0) palaužė „ManCity“. Vienintelį ir pergalingą įvartį 78-ąją minutę pelnė Heung-Minas Sonas.

Svečiai šiame mače neišnaudojo auksinės progos išsiveržti į priekį, kai teisėjas po VAR peržiūros pirmajame kėlinyje skyrė 11 m baudinį už Danny Rose’o žaidimą ranka. Baudinį mušė Sergio Aguero, bet jo sumanymą perskaitęs Hugo Llorisas atrėmė smūgį.

Lygią kovą sujaukė H.Kane’o trauma – „Tottenham“ puolėjas antro kėlinio pradžioje susižeidė čiurną, kurios traumą jau gydėsi anksčiau. Puolėjas buvo nedelsiant pakeistas ir kol kas neaišku, kokio rimtumo traumą jis patyrė.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami kitą trečiadienį Porto ir Mančesterio miestuose.