Klaipėdos „Neptūnas“ (21-7) panaikino dviženklį deficitą, lemiamu metu surengė galingą spurtą ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė sunkią pergalę.

Charakterį pademonstravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 85:75 (18:24, 30:23, 16:19, 21:9) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16-12).

Jau antrajame kėlinyje 20:30 atsilikusi uostamiesčio ekipa besivejančiosios vaidmenyje dar buvo ir ketvirtojo kėlinio viduryje – 69:75.

Vis dėlto tuomet Gyčio Masiulio vedamas „Neptūnas“ pakilo į lemiamą šturmą ir spurto 16:0 dėka persvėrė rezultatą savo naudai 85:75.

Per paskutines penkias susitikimo minutes nė karto varžovų krepšio neužpuolusios „Pieno žvaigždės“ nuskambėjus finalinei sirenai turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

Į pergalę „Neptūną“ vedęs G. Masiulis pelnė 21 tašką ir taip pakartojo savo karjeros „Betsafe-LKL“ rezultatyvumo rekordą, kurį užfiksavo sausį akistatoje su „Šiauliais“.