Vilniaus „Ryto“ (20/6) ekipai sunkiai sekėsi išlaikyti susikrautą persvarą Alytuje, tačiau snaiperių vedami Lietuvos vicečempionai išvargo pergalę.

Niekaip pabėgti nuo varžovų nesugebėję vilniečiai tik po atkaklios kovos 84:77 (19:16, 24:23, 22:22, 19:16) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (8/18).

Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje buvo įgavę 9 taškų pranašumą (19:10), tačiau aikštės šeimininkai užbaigė ketvirtį pelnydami šešis taškus be atsako ir ištirpdė savo deficitą iki vieno metimo – 16:19.

Antrajame kėlinyje D. Needhamas smeigė du tritaškius, „Rytas“ spurtavo 13:4 ir vilniečių pranašumas išaugo iki 12 taškų (32:20). Tačiau kur kas geriau ketvirtį užbaigusi „Dzūkija“ panaikino dviženklį deficitą ir priartėjo prie svečių (39:43).

Nors „Dzūkija“ buvo sumažinusi atsilikimą ir iki minimumo (42:43), įpusėjus ketvirčiui „Ryto“ pranašumas ir vėl buvo dviženklis – 58:48. Nepaisant vilniečių pastangų pabėgti, prieš lemiamą ketvirtį „Dzūkija“ sugebėjo savo atsilikimą sumažinti ir vėl iki keturių taškų (61:65).

Ketvirtajame kėlinyje po D. Needhamo ir E. Bendžiaus tritaškių „Rytas“ dar kartą nutolo nuo varžovų – 73:65. Nors „Dzūkija“ varžovų paleisti neketino, po Roko Stipčevičiaus tritaškio vilniečiai įgijo ir dviženklį pranašumą – 84:73.

Nors dzūkai dar sumažino deficitą iki septynių taškų likus minutei (77:84), išsigelbėti aikštės šeimininkai nespėjo.