Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimų seriją nutraukė Memfio „Grizzlies“ (30-44).

Jono Valančiūno atstovaujamas klubas namuose 115:103 (31:23, 23:25, 32:30, 29:25) šventė pergalę prieš Oklahomos „Thunder“ (43-31).

Milžinas iš Lietuvos per 32 minutes įmetė 18 taškų (6/12 dvit., 6/8 baudos), atkovojo 14 kamuolių (visus gynyboje), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir tris sykius prasižengė.

Tai buvo 4-asis iš eilės JV surinktas dvigubas dublis. Šiame mače nutrūko rekordinė lietuvio serija – prieš tai keturias rungtynes iš eilės jis visada pelnydavo bent 20 taškų.

Tuo metu tiesioginis J. Valančiūno oponentas Stevenas Adamsas per 32 minutes pelnė 2 taškus (1/7 dvit.), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, bei blokavo 3 metimus.

„Grizzlies“ ekipai šioje akistatoje nepadėjo susižeidę Mike’as Conley ir Joakimas Noah.

„Grizzlies“: Bruno Caboclo 24 (4/7 trit., 11 atk. kam.), Tyleris Dorsey 21, Jonas Valančiūnas (14 atk. kam., 2 bl.) ir Delonas Wrightas (13 rez. perd.) po 18, Justinas Holiday 17.

„Thunder“: Paulas George’as 30 (10/29 metimai, 12 atk. kam.), Dennisas Schroderis 25, Russellas Westbrookas 16 (6/20 metimai, 7 rez. perd.), Terrance’as Fergusonas 13.