Anglams atrankoje pelnyti 10 įvarčių prireikė dviejų rungtynių

Ukrainiečiai išsigelbėjo stebuklingai

Pirmadienio vakarą atrankoje į 2020-ųjų Europos futbolo čempionatą buvo sužaistos 7 rungtynės. Įspūdingiausią ir rezultatyviausią pergalę šventė Anglijos futbolininkai, antrąkart iš eilės pelnę penkis įvarčius.

Anglai išvykoje praleido pirmieji, bet vėliau 5:1 (2:1) nepagailėjo Juodkalnijos futbolininkų.

Pirmosiose savo atrankos rungtynėse įspūdingą formą demonstruojanti Anglijos nacionalinė komanda 5:0 nepagailėjo čekų.

Pirmadienį Juodkalnijoje šeimininkus į priekį 17-ą minutę išvedė Marko Vesovičius.

Vis tik, nuo tos akimirkos savo sąlygas ėmė diktuoti svečiai iš Didžiosios Britanijos salos.

30-ą minutę rezultatą išlygino Michaelis Keanae'as, 39-ą minutę jį persverė prieš tai rezultatyvų perdavimą atlikęs Rossas Barkley. Antrajame kėlinyje, 59-ą minutę, tas pats R. Barkley pelnė ir antrą savo įvartį.

Į didžiąją dalį klausimų jau buvo atsakyta, tačiau 71-ą minutę rungtynes pilnai „uždarė“ Harry Kane'as. 81-ą minutę Juodkalnijos triuškinimą pratęsė Raheemas Sterlingas.

Po šios pergalės anglai stiprina savo pozicijas A grupės viršūnėje. Juodkanliečiai savo ruožtu po dviejų dvikovų lieka priešpaskutiniai, ketvirti.

Į Europos čempionatą keliaus po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandas, lietuviai B grupėje užima paskutinę vietą.

Stebuklingą pergalę B grupėje iškovojo Ukrainos rinktinė, išvykoje paskutinę akimirką privertę Liuksemburgo futbolininkus įsimušti į savo vartus. Ukrainiečiai po atkaklios kovos laimėjo 2:1 ir rikuojasi pirmoje vietoje.